Regulamin

Regulamin (wersja z dn. 18.01.2017) 

Ten regulamin („Regulamin”) obowiązuje każdego, kto odwiedza „Blog do lepszego życia” („Blog”), dostępny pod adresem https://bdlz.wordpress.com/. Nie jest bardzo długi, trudny w zrozumieniu ani restrykcyjny, ale jeśli z jakichś przyczyn nie zgadzasz się z nim, opuść Bloga.

Zmiany w Regulaminie 

Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie i sugeruję regularne sprawdzanie go pod tym kątem. Każda jego wersja jest oznaczona datą z dnia, kiedy powstała.

Dane osobowe 

Bezpieczeństwo twoich danych osobowych jest dla mnie ważne i dbam o nie. Dotyczy to zwłaszcza twojego imienia, nazwiska, ksywki i/lub adresu e-mail. Twoje dane przetwarzam tylko w celach, w których powierzasz mi je poprzez Bloga, np. odpowiadam na wiadomość, którą wysyłasz poprzez formularz kontaktowy. Nie przekazuję i nie sprzedaję ich osobom trzecim. Poza tym nie zbieram o tobie żadnych informacji, których mi nie przekazujesz.

Komentarze i formularze 

Wszystkie informacje w komentarzach i formularzach na Blogu podajesz dobrowolnie i bierzesz pełną odpowiedzialność za nie. Wszystkie dane, które wysyłasz w formularzu kontaktowym czy do śledzenia Bloga są ukryte. Z kolei w komentarzu:

  1. ukryty jest adres e-mail
  2. widoczna jest ksywka (podpis), treść
  3. oraz strona internetowa, o ile ją podasz. Wówczas po wskazaniu myszą podpisu w komentarzu adres strony wyświetli się w lewym dolnym rogu ekranu (zależy od ustawień przeglądarki), a kliknięcie podpisu spowoduje przejście na nią w tym samym oknie.

Twoje komentarze traktuję jako twój wkład w Bloga – wzbogacają one jego treści i jestem ci wdzięczny za nie. Proszę jednak, aby były sensowne i kulturalne – z góry też dziękuję ci za to. Zastrzegam sobie prawo do zmiany lub usunięcia komentarzy, które przekazują treści niezgodne z prawem, są spamem, zbyt wulgarne i/lub godzą w dobro konkretnych osób. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć jakiś swój komentarz, napisz.

Śledzenie Bloga traktuję jako znak, że podoba ci się i także dziękuję ci za nie. Jeśli chcesz, możesz jednak zrezygnować z tej funkcji. W tym celu (opis dla niezalogowanego użytkownika WordPressa) kliknij link „Anuluj subskrypcję” w wiadomości e-mail, którą otrzymałeś po potwierdzeniu subskrypcji. Na stronie, która się otworzy kliknij „Delete Subscription” – wyświetli się komunikat po angielsku, że twój adres e-mail został wypisany.

Pozostałe

Wszelkie informacje zamieszczone przeze mnie na Blogu są bezpłatne, o ile wyraźnie nie wspominam, że jakieś konkretne są płatne. Chociaż dokładam starań, żeby były bezpieczne, nie odpowiadam za jakiekolwiek szkody wynikłe z korzystania z nich. Używasz tych informacji na własną odpowiedzialność.

Zezwalam na cytowanie treści Bloga (będzie mi nawet miło, jeśli to zrobisz), ale tylko z podaniem źródła do nich.

Zastrzegam sobie prawo do edycji lub usuwania dowolnych treści na Blogu, a także usunięcia jego całego. Nie odpowiadam za problemy techniczne związane z Blogiem. Usługodawcą, który zapewnia wszystko niezbędne do jego poprawnego działania (skrypty, serwery itd.) jest strona http://wordpress.com/. Ja jestem usługobiorcą.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: